Služby

Neustále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať poskytované služby. Dôkazom toho, že ideme správnym smerom, je čoraz väčší počet našich spokojných zákazníkov. Presvedčte sa o našich kvalitách aj Vy a staňte sa jedným z nich! Iste oceníte našu ústretovosť a individuálny prístup ku klientom.

 

Automatický závlahový systém:

Polievate manuálne a nebaví Vás to? Počas Vašej dovolenky musíte prosiť niekoho, aby sa o Váš trávnik staral? Alebo jednoducho túžite po zelenom trávniku? Dôvody môžu byť rôzne. Sme tu práve pre to, aby sme každému splnili možnosť krásnehe, zeleného trávnika, ktorý Vám bude každý závidieť. 

Ponúkame služby od zamerania záhrady, cez návrh, až po realizáciu. Na začiatku to možno nebude ľahké kvôli potrebným informáciám, ale výsledok stojí za to. A nezabúdajte - sme tu pre Vás od začiatku až po koniec. 

 

Záhradnícke práce

Ponúkame kompletné záhradnícke práce od návrhu projektu vrátane vizualizácie, cez kompletnú výstavbu až po konečnú úpravu Vašej záhrady. Našich zákazníkov počúvame a snažíme sa čo najviac vyhovieť ich individuálnym požiadavkám. Sme presvedčení, že zrealizujeme predstavy aj tých najnáročnejších z Vás.

Údržba

Bez kvalitnej a trvalej údržby i tie najlepšie záhrady rýchlo strácajú svoju krásu a vysádené rastliny môžu zahynúť. Preto využite našu ponuku trvalej údržby! Naša firma vykonáva údržbu všetkých typov záhrad a to od takých, ktoré patria k rodinným domčekom až po veľké priemyselné objekty. Zaistíme Vám komplexnú starostlivosť. Vaša záhradka bude vyzerať vždy perfektne a sviežo.